Platba za nedostavení se při objednání 100,- Kč.
Od 14.6. do 21.6. je z důvodu zdravotní indispozice recepce pro pracoviště Jaroměř - Josefov, Česká Skalice, Nové Město nad Metují a Červený Kostelec mimo provoz; objednávejte se přímo na pracovištích.
Police nad Metují
Od 10.6. do 28.6.2024 je rehabilitační oddělení v provozu pouze od 8:00 do 12:00.
Náchod
Dne 24.6.2024 nebude Lymfologická poradna MUDr. Umlaufové a dne 27.6.2024 nebude ortopedická ambulance MUDr. Gronky Tošovské.
Broumov - nemocnice
Ve dnech 15.7. a 22.7. 2024 nebude ambulance MUDr. Falty
Zobrazit vše

Rehabilitace a fyzioterapie pro dospělé

Rehabilitace je komplexní proces zahrnující léčbu, terapii a podporu, která pomáhá jedinci zotavit se z nemoci, úrazu nebo jiného stavu, který omezuje jeho schopnost fungovat v běžných životních situacích. Cílem rehabilitace je obnovit fyzické, psychické a sociální funkce jedince a pomoci mu dosáhnout nejvyšší možné úrovně nezávislosti a kvality života. Tento proces může zahrnovat různé terapeutické metody, jako je fyzioterapie, ergoterapie, psychologická podpora a další, a často vyžaduje spolupráci mezi různými zdravotnickými profesionály.


Fyzioterapie  je specializovaný obor rehabilitace, který se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového aparátu. Fyzioterapeuti pomáhají lidem všech věkových kategorií a s různými zdravotními problémy znovu získat pohyb, sílu a funkčnost

Naše pracoviště

Smluvní pojišťovny

Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Zdravotní pojišťovna MV ČR
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Oborová zdravotní pojišťovna
Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA
Aplikace neodpovídá, aktualizujte okno prohlížeče. Aktualizovat 🗙