Platba za nedostavení se při objednání 100,- Kč.
Od 14.6. do 21.6. je z důvodu zdravotní indispozice recepce pro pracoviště Jaroměř - Josefov, Česká Skalice, Nové Město nad Metují a Červený Kostelec mimo provoz; objednávejte se přímo na pracovištích.
Police nad Metují
Od 10.6. do 28.6.2024 je rehabilitační oddělení v provozu pouze od 8:00 do 12:00.
Náchod
Dne 24.6.2024 nebude Lymfologická poradna MUDr. Umlaufové a dne 27.6.2024 nebude ortopedická ambulance MUDr. Gronky Tošovské.
Broumov - nemocnice
Ve dnech 15.7. a 22.7. 2024 nebude ambulance MUDr. Falty
Zobrazit vše

Kariéra

Kariéra ve FALTA s.r.o.

Jste ambiciózní a máte chuť dělat kvalitní práci? Pak jste na správném místě! FALTA s.r.o. je prosperující firma, která neustále hledá talentované a motivované kolegy, kteří se stanou součástí našeho dynamického týmu.Volné pracovní pozice

Proč se stát členem našeho týmu

Nabízíme vám:

Skvělou pracovní atmosféru: U nás si ceníme našich zaměstnanců a vytváříme přátelské a inkluzivní pracovní prostředí, ve kterém se budete cítit dobře.


Benefity

Možnost profesního růstu: Podporujeme vzdělávání a rozvoj našich zaměstnanců a dáváme jim prostor pro to, aby se v kariéře posouvali vpřed.

Konkurenceschopné mzdové ohodnocení: Nabízíme atraktivní platy a benefity, které odpovídají vašim zkušenostem a dovednostem.

Zajímavou a smysluplnou práci: Budete vykonávat práci, které skutečně něco znamená a dělá svět lepším místem.


Hledáme kolegy na různé pozice, ať už jste zkušený profesionál, nebo teprve začínáte svou kariéru. Podívejte se na naše aktuální nabídky práce a najděte si tu pravou pro Vás.

Smluvní pojišťovny

Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Zdravotní pojišťovna MV ČR
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Oborová zdravotní pojišťovna
Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA
Aplikace neodpovídá, aktualizujte okno prohlížeče. Aktualizovat 🗙