Platba za nedostavení se při objednání 100,- Kč.
Od 14.6. do 21.6. je z důvodu zdravotní indispozice recepce pro pracoviště Jaroměř - Josefov, Česká Skalice, Nové Město nad Metují a Červený Kostelec mimo provoz; objednávejte se přímo na pracovištích.
Police nad Metují
Od 10.6. do 28.6.2024 je rehabilitační oddělení v provozu pouze od 8:00 do 12:00.
Náchod
Dne 24.6.2024 nebude Lymfologická poradna MUDr. Umlaufové a dne 27.6.2024 nebude ortopedická ambulance MUDr. Gronky Tošovské.
Broumov - nemocnice
Ve dnech 15.7. a 22.7. 2024 nebude ambulance MUDr. Falty
Zobrazit vše

Dětská rehabilitace a fyzioterapie

Dětská rehabilitace se zaměřuje na léčbu a terapii dětí, které mají různé typy zdravotních problémů. Jedná se zejména o vrozené vývojové vady, různé formy a stupně postižení, poúrazové stavy, ale i běžná edukační setkání pro rodiče, kteří chtějí maximálně pečovat o správný vývoj svých dětí. V našich zařízeních najdete specialisty na dětské rehabilitační lékařství, fyzioterapii, ergoterapii, hiporehabilitaci a další terapeutické intervence, které jsou navrženy tak, aby pomohly dětem dosáhnout jejich plného potenciálu a zlepšit jejich kvalitu života. Abychom maximálně vyšli vstříc potřebám našich nejmenších pacientů, spolupracujeme i s odborníky v oborech dětské psychologie nebo logopedie. Dětská rehabilitace často klade důraz na hravý a motivující přístup, který je přizpůsoben věku a potřebám dětí. 


Dětská fyzioterapie je specializovaná oblast fyzioterapie, která se zaměřuje na léčbu a terapii dětí od narození do dospělosti. Cílem dětské fyzioterapie je podporovat a zlepšovat pohybové schopnosti, motorický vývoj a funkčnost pohybového aparátu dětí. Našimi klienty jsou nejen děti, které mohou být omezeny různými typy poruch, onemocnění nebo úrazů, ale i děti, jejichž rodiče se chtějí ujistit o správném vývoji dítěte. Terapeuti využívají různé terapeutické techniky, cvičení a hry, které jsou přizpůsobeny věku a potřebám dětí, aby jim pomohli dosáhnout jejich plného potenciálu a zapojit se do každodenních aktivit. Dětská fyzioterapie často pracuje v týmu s dalšími specialisty, jako jsou ergoterapeuti a lékaři, aby poskytla komplexní péči dětem s různými zdravotními potřebami. Naše zařízení také spolupracuje s dalšími specialisty, kteří doplňují naše služby například o logopedické či psychologické intervence.

Naše pracoviště

Smluvní pojišťovny

Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Zdravotní pojišťovna MV ČR
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Oborová zdravotní pojišťovna
Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA
Aplikace neodpovídá, aktualizujte okno prohlížeče. Aktualizovat 🗙